jak podrozowac za darmo


Puchowe - sześć rzeczy szukać

Jak można dostać się od słonia? Nie dostaniesz w dół od słonia. Możesz zejść z kaczki. Albo zejść z gęsi. Przez wiele lat, puch gęsi został wykorzystany jako wypełnienie puchowe. Dlaczego w dół? Dół, miękkie pod piórami znaleźć na większości ptaków wodnych, jest lekki i ma doskonałe właściwości izolacyjne. To właśnie te cechy, które sprawiają, dół doskonałe wypełnienie do kołder. Ale jaka jest różnica między wszystkimi kołdry, które są dostępne? Dlaczego jest to, że niektóre puchowe kosztować dużo więcej niż inni? Jeśli spojrzał na wszystko co puchowe dół, te pytania są prawdopodobnie wpadł do głowy. Oto siedem pytań, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem pierzyna.

Jaka jest treść dół netto pocieszyciel? Zgodnie z prawem, każdy oznaczony w dół lub kołdra puch gęsi, musi utrzymać przynajmniej zawartości netto w dół o 75%. Oznacza to, że kołdra dół musi zawierać od 3 do 1 do stosunku piór. Im wyższa zawartość w dół, tym lepiej kołdra. www.danel-hurt.pl Bądź świadomy, że ktoś reklamuje 100% w dół. Nie ma się wydarzyć.

Co jest tak ważne, o thread count tkaniny kołdra jest zrobione? Czy kiedykolwiek widziałeś dół wpadające przez tkaninę, która ma trzymać go w miejscu? To prawdopodobnie nie jest wystarczająco wysoki thread count. Ilość nici materiału jest ilość wątków tkanych w jeden cal kwadratowy. Wyższe liczy gwint znaczy więcej wątków na cal, co oznacza bardziej miękkie i gładsze kołdrę uczucie.

Nie są ludzie uczuleni na dół? To nie jest tak naprawdę w dół ludzie są uczuleni na, to że brud i kurz, który zostaje uwięziony w dół, że ludzie są uczuleni na. Amerykański dół Feather Sekcja (Association Professionals wyposażenia domowego) HFPA wymaga aż do osiągnięcia współczynnika zmętnienia 350. mętności jest standardem miary czystości i czystości. Factor Zmętnienie 450 jest uważany hipoalergiczne.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *