O nas


O nas

O nas

O nas

Nasza grupa powstała kilka lat temu. Na początku grupa była niewielka, jednak powoli się rozrasta. Skupia miłośników podróży z różnych części Polski. Wiemy, że podróżowanie coraz bardziej interesuje ludzi, jednakże nie wszyscy wiedzą, z czym wiąże się organizowanie takiej podróży. Nie jest to wcale takie proste, dlatego nasza grupa skupia głównie osoby pracowite, które nie boją się wyzwań.ubezpieczenie oc dla młodych Jednak zapraszamy do nas także osoby, które chcą zmienić siebie i swoje podejście do świata. Organizowanie podróży nauczyło nas szacunku do pracy swojej i innych, nauczyło nas odnajdowania się w trudnych warunkach. Dodatkowo jest to ogromna lekcja pokory. Wiemy, że nie znamy się na wszystkim, dlatego szukamy osób, które wniosą w naszą grupę nie tylko radość i optymizm, ale także praktyczne umiejętności.

O nas

Zapraszamy osoby, które znają języki obce, które z radością szyją czy bez większych problemów czytają mapy. Każdy jest u nas mile widziany. Razem tworzymy plany wycieczek i przechodzimy do ich realizacji. Szukamy jak najtańszych wyjść, chociaż czasami pozwalamy sobie na nieco luksusu i nocleg w naprawdę dobrych warunkach w atrakcyjnej cenie. Dla nas dobrze zorganizowana podróż to nie podróż zaplanowana co do minuty, ale podróż pełna wspaniałych przygód, ciekawych ludzi i dobrego jedzenia.

Zapraszamy także tych, którzy do tej http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien pory tylko czytali książki podróżnicze, a sami nigdzie nie wyjeżdżali. Liczymy, że nauczymy takie osoby planować i organizować wycieczki.


- autor artykułu