podroz dookola europy samochodem


podroz dookola europy samochodem Oni stwierdzili, że nie będzie recesji w Stanach Zjednoczonych, że wzrost PKB wyniesie około 2,8 procent, nowych miejsc pracy będzie wynosić 1,4 mln, a stopa bezrobocia będzie na poziomie 8,8 procent. Przewidują, że wzrost będzie bardzo powolny, choć nie ukośnie w kierunku spowolnienia, a rząd musi uchwalić pewnych zasad w celu uniknięcia zamieszania recesji w nadchodzącym roku.http://www.pierwszeubezpieczenieoc.pl

Jeśli chodzi o prognozy ekonomiczne na 2012 różnych innych regionach świata, prognozy są tak ponure, jeśli nie moreso. Liczbę wzrostu zgasić dla Korei Południowej jest mały, zaledwie 3,6 proc. Po raz kolejny, co dzieje się w Europie będzie wpływać także ich. Oczekuje się, że wzrost eksportu Korei Południowej znajduje się zaledwie 11 procent, w porównaniu do 20 procent w porównaniu z tym bieżący rok obrotowy.

podroz dookola europy samochodem

Wzrost gospodarczy w Unii Europejskiej jest ponura 0,6 procent, a jedynie 0,5 procent w całej strefie euro siedemnaście narodu. Ta sama postać była prognozowana na poziomie 1,8 procent na początku roku. Pięciu członków Unii Europejskiej (Belgia, Cypress, Malta, Polska i Węgry) były nawet powiedział obniżyć swoje budżety lub ewentualnie grozić kary odbiorczych. PKB przewiduje się stagnacji na całym początku 2012. Stopa bezrobocia throught przewidywań UE spadnie tylko o ćwierć procent, do poziomu około 9,25 procent w nadchodzącym roku. Choć inflacja do średnio około 2 proc.

podroz dookola europy samochodem

Jeśli prognozy gospodarcze na rok 2012 można podsumować w jednym słowie w szczególności musiałby być "niepewne". Chwiejnych podstawa europejskiego kryzysu zadłużenia jest dostarczenie ponury odzew poprzek struktur gospodarczych w całej całości globu. Jednak niektórzy spekulują, czy to myślenie życzeniowe, czy nie, że double dip recesja na horyzoncie będzie trzymać się aż do 2012 już minęło.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *